Generálmajor Hynek Blaško: Nenávist

10/09/2017 Generálmajor Hynek Blaško: Nenávist


10. 9. 2017 www.parlamentnilisty.cz

Kdo a jakým způsobem zasévá nenávist, rozděluje státy, jak se k nám, státům střední Evropy, chovají "staré" členské země. My voliči chceme vaši úctu, páni politici, a nejen před volbami.

Kdo tu seje nenávist a zlo? Vy z EK. Sluníčkáři,  vítači a dobroserové nás všechny, kdo nechtějí přijímat migranty nazývají xenofoby, fašisty, populisty atd., ministr Hermann vykřikuje, že Česko je zamořené zlem a nenávistí k cizincům, ale kdo to živí? Vy z EU svými hloupými směrnicemi nerespektujícími ekonomickou realitu nových členských zemí, jako je např. ČR. Dostali jste od našich hloupoučkých představitelů zlatá vejce (banky, spořitelnu, zlaté rezervy státu, zemědělství, atd.) a ročně vám přispíváme na vaše migranty podíl z 380 mld Kč zisku, které nadnárodní firmy vyvádí z ČR. My si ty migranty, které jste si pozvali, setsakra dobře platíme, a proto přestaňte prudit. Udělali jste si z nás, postkomunistických zemí, nové kolonie a my vám ty vaše blbosti platíme z naší otrocké práce, ke které nás nutíte!!! Navíc mají chudáci z Afriky u vás hlad, jak psal jeden migrant.

Pokud chcete situaci řešit, vydejte Směrnici a zrušte daňové ráje na teritoriu EU. Nařiďte, ať se platí daně v zemích, kde vzniká zisk. Nenuťte nikoho, aby za vás řešil, co jste svými neuváženými rozhodnutími způsobili. Pokud se nepodvolíme, budete na nás taky házet bomby a nutit nám vaši představu demokracie?

Vážení spoluobčané Vám to nevadí, že z Vás naši představitelé dělají hlupáky? Hlavně, že teď před volbami nás nazývají váženými voliči a přitom nás uráží svými podbízivými párky v rohlíku, pivem, gulášem, slibují nám, jak vše urovnají a jak v ČR bude dobře pod jejich vedením. Po volbách budeme zase jen ulice a nevzdělanci, kteří do správy věcí veřejných nemají co mluvit. Budeme zase uráženi a dehonestováni pokud se nepodřídíme ELITĚ. Jak se může nazývat elitou někdo, kdo se dostal do Sněmovny jen tím, že ho partaj strčila na volitelné místo, ale v životě na pořádnou práci ani nesáhl? Partaje s pár členy s námi mávají a určují pravidla. Občané, jděte volit a vyžeňte ty Kalousky, Sobotky, Bělobrádky a jiné dinosaury z politiky. Jsou to naši zaměstnanci, my si je platíme z našich daní tak ať nás RESPEKTUJÍ a prokazují nám patřičnou úctu.   

Hynek Blaško, lídr Strany Práv Občanů ve Středočeském kraji
Poslední novinky