Konference Zemanovců ve Zlínském kraji: Mynář zůstává předsedou

22/02/2014 Konference Zemanovců ve Zlínském kraji: Mynář zůstává předsedou


 

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI volila dnes na krajské konferenci ve Zlíně delegáty na Mimořádný sjezd SPOZ, který se uskuteční 29. 3. 2014 v Praze. Účastníci konference vyjádřili jednoznačnou vůli pokračovat v práci a postavit kandidátky do komunálních voleb.

„Zlínský kraj byl velmi úspěšný při volbě prezidenta a v krajských volbách zde měla SPOZ nejlepší výsledek v republice. Máme dnes 4 zastupitele a dva radní, Lubomíra Nečase a Františka Čubu. To je závazek, který vůči našim voličům máme. Zároveň je to motor do budoucnosti. Síla strany se neukáže jen v prosluněných dnech. Síla se ukáže tehdy, když spadneme na zem, ale máme vizi se zvednout a jít opět kupředu" řekl ve svém projevu Vratislav Mynář, který dostal důvěru vést SPOZ ve Zlínském kraji i nadále.

Do celorepublikového sjezdu, na kterém se bude volit nové vedení strany, delegáti všemi hlasy nominovali jako kandidáta na místopředsedu pro ekonomiku Martina Nejedlého. Tomu konference vyjádřila poděkování za perfektní práci v uplynulých obdobích. 

 

 
Poslední novinky