Řev hrůzy

11/05/2017 Řev hrůzy


Kdyby žil Hitchkok měl by námět na další horror ve kterém vystupuje hrůzostrašnější figura než Frankenstein Babiš a jeho spolutvůrce Zeman. Tak mi připadá celé to divadlo kolem Babiše a prezidenta Zemana. Slyším jak je tady ohrožena demokracie, jak je strašné mít přímou volbu prezidenta, jak je nutné okamžitě zlikvidovat EET a kontrolní hlášení a další výdobytky vlády. Jistě by bylo zajímavé dozvědět se, zda a jaký přínos má EET pro výběr daní. Bohužel mi chybí i výkřiky o ruské tajné službě, která tuto situaci rozehrála. Cítím se tím okraden.

Páni poslanci a herci my tady na venkově už máme plné zuby těch vašich hrátek a dáme vám to při volbách pocítit. Vytvořili jste zástupný problém a chcete dát lidem krev. Chléb a hry už jste poskytli, chybí jen ta krev. Naše mínění je, že kdybyste tolik úsilí, jako věnujete likvidaci Babiše, věnovali kvalitě přijímaných zákonů, nebyla by v této republice taková džungle a bylo by snadnější domoci se práva. Myslíte si, že takto získáte zpátky voliče, kteří se od vás odvrátili? Jinou šanci byste získali snahou o zvyšování kvality života občanů, ale takhle určitě ne.

Proč jsem použil nadpis „Řev hrůzy“? Protože se musím smát, když vidím, jak zuřivě chcete zůstat u koryta, které vám pravděpodobně hnutí ANO sebere, řičíte hrůzou, že vám rozkopali bábovičky, přetrhali penězotoky, preference jim rostou a vy jste než trapní se svým programem Antibabiš. Proč jste nepodali přiznání majetku jako Babiš? Proč jste se stejnou zuřivostí nebrali o dodržení práva v kauze Altner, proč jste netrvali na vyšetření kauzy OKD, proč jste se nezabývali tím, že představitelé největších bojovníků v boji proti Babišovi zaťali sekeru přes jeden bilion korun, proč jsme nejslabším článkem V4, proč nebyl Hermann odvolán po návštěvě jednání sudetských Němců, proč jste dopustili, aby Babiš byl 3,5 roku ve vládě, když je takový „zločinec“, proč vám nevadil solární byznys na kterém tratíme miliardy, samé proč, proč, atd, atd.

Souhlasím s p.Okamurou, že jedině přímá demokracie vyřeší tento stav. Osobnosti, jichž si občané váží a které se podřídí klauzuli dvakrát a dost, osobnosti, které budou odvolatelné, jestliže nepracují, jak slibovaly a budou vystupovat proti zájmům voličů. Stranické kandidátky se přežily a je nutné zkusit něco nového.

Ještě jedna věc na závěr. Křičí se tady o ohrožení demokracie, ale jakého typu – demokracie tzv. ELIT (spíše JELIT) nebo demokracie ve smyslu toho termínu. Já se přikláním k té první, protože jinak by nebylo možné nám voličům podsouvat, že s tím jaký je Babiš a Zeman nesouhlasíme, že vlastně v tomto případě neexistuje jiné společenství mesiášů než Sobotky s Kalouskem a dalšími protagonisty této bitvy o demokracii. FUJ.

Hynek Blaško, zastupitel Strany Práv Občanů v kraji Vysočina

 

 
Poslední novinky