Společná kandidátka pro volby do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje dnes byla podána

29/07/2016 Společná kandidátka pro volby do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje dnes byla podána


Ostrava 29.7.2016 - Dnes byla podána společná kandidátka „Koalice hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů" pro volby do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje.

Jde o logické spojení dvou politických subjektů s podobným programem, jejichž společným zájmem je především prosazování přímé demokracie, zastavení nelegální imigrace či zachování suverenity našeho státu. V našem regionu chceme rovněž podpořit zaměstnanost a řešení bezpečnostní situace. Stranou nenecháváme ani zdravotnictví, školství a sociální služby.

Obě strany se shodly na obsazení kandidátky rovným dílem, přičemž lídrem byl zvolen Mgr. Karel Sládeček (SPO) a druhé místo obsadí Mgr. Lubomír Volný (SPD). Další místa na kandidátní listině jsou pak rozdělena stejnoměrně, zip systémem.

Jsem rád, že jsme se dokázali dohodnout a spojit síly pro dobrou věc. Mezi námi nenajdete profesionální a všehoschopné politiky, kteří nemají vůbec ponětí o tom, jak se dnes normálním lidem žije a ani je to nezajímá, protože oni mají své jisté. To ale neznamená, že jsme bez politických zkušeností. V našem kraji se dala dohromady skupina báječných lidí mnoha profesí  a naší velkou devízou je nebojácnost, víra v lepší budoucnost a skutečná snaha pro to něco udělat.

Věřím, že i většina občanů již má dost pseudodemokracie v naší zemi a že si tentokrát dobře rozmyslí, komu dá svůj hlas. S pokorou věřím v úspěch Okamurovců a Zemanovců.

Karel Sládeček

předseda SPO MSK
Poslední novinky