Strana Práv Občanů spustila podpisovou akci na obranu prezidenta ČR Miloše Zemana

08/11/2014 Strana Práv Občanů spustila podpisovou akci na obranu prezidenta ČR Miloše Zemana


Milí spoluobčané,
útoky na prezidenta České republiky Miloše Zemana dlouhodobě přesahují všechny únosné meze. Česká žlučovitá média pořádají na hlavu státu doslova štvanici. Nejrůznější povaleči z pražských kaváren tyto frontální útoky režírují, domnívaje se, že jim stále patří republika. Ale to se mýlí!

Tito lidé nemohou zapomenout, že příchodem Miloše Zemana na Pražský hrad jejich vliv výrazně oslabil. Oslabil ve chvíli, kdy současný prezident řekl, že bude prezidentem dolních deseti milionů občanů. A oslabil i ve chvíli, kdy bylo jasné, že budeme mít skutečně českého prezidenta, který hájí zájmy této země. Proto tolik nenávisti.

Skutečná síla, kořeny a mravní zdraví českého státu jsou mezi obyčejnými lidmi na venkově, v malých a středních městech a také tady vždy byly. Za posledních 25 let si tuto roli přisvojila právě pražská kavárenská rádoby intelektuálská smetánka. Tato role jí však nepatří a nikdy nepatřila. Nyní si tuto roli bere zpět venkov a lidé v malých i středních městech, a to zejména díky prezidentu Miloši Zemanovi. „Pražská kavárna“ proto křičí, vzteká se a kope kolem sebe. Naštěstí pro naši zemi režiséři těchto útoků mají ve svých politických fajfkách již pomálu tabáku. Lidé s obyčejným selským rozumem navíc pražskou kavárnu prohlédli, a to je dobře!

Vzhledem k tomu, že útoky na prezidenta Miloše Zeman jsou trvalé a natolik bezprecedentní a zákeřné, rozhodl jsem se osobně zaštítit podpisovou akci občanů ČR na obranu našeho českého prezidenta.

Svoji podporu můžete vyjádřit svým podpisem, o což Vás žádám.


                         Předem Vám za ni velmi děkuji.  

Ing. Jan Veleba, senátor, čestný prezident Agrární komory ČR a předseda SPO

 

Soubor ve formátu PDF ke stažení ZDE

 
Poslední novinky