VIDEO Jen počkej, ty babo Drtinová! Ringo Čech řekl, jak se pomstí moderátorce. A také to, jakou má ona přezdívku

18/10/2017 VIDEO Jen počkej, ty babo Drtinová! Ringo Čech řekl, jak se pomstí moderátorce. A také to, jakou má ona přezdívku


18. 10. 2017 www,parlamentnilisty.cz

František Ringo Čech, superlídr SPO, se v pořadu XTV.cz Luboše Xavera Veselého vyjádřil mimo jiné ke svému podpisu Anticharty.

Úvodem se Čech vyjádřil ke svému vystoupení v pořadu DVtv.cz Daniely Drtinové. Moderátorka mu totiž předložila archivní snímek ze shromáždění Anticharty, na níž stojí nad archem vedle Karla Gotta a v ruce drží pero. I přesto Čech stále trvá na tom, že Antichartu nepodepsal. 

„Musím se přiznat, že mě zaskočili. Ta nestydatost, vyhrabat 40 let starou záležitost. To se velmi špatně hájí,“ sdělil Čech. „To nepřátelství s Drtinovou je dlouhého data. Ona dělala, myslím, zpravodajku v parlamentu, když jsem byl poslancem. Poslanci jí říkali Cyrano podle nosu,“ pustil se Čech do moderátorky, který se s ní prý tenkrát nepohodl.

„Takhle nevypadá podpis Anticharty, to byla nějaká prezentace,“ sdělil k fotografii Čech a domnívá se, že to není již v dnešní době stejně důležité. Stále však trvá na tom, že pod Antichartu jej podepsaly sekretářky. 

Video najdete ZDE

„Před volbami jsou za hranicemi statisíce nepřátel, situace je dramatická a ona si se mnou vyřizuje účty? Ta určitě nespala, jak se těšila na tu debatu. Jistě ještě teď slaví. Impérium vrátí úder. Počkej babo Drtinová,“ sdělil se slovy, že jí namaluje obraz Drtinová v lázni. „Její vnuci se za ní budou stydět. Zlo se má trestat,“ dodal. 

Celou událost považuje, že byla uskutečněna na objednávku. „Na Babiše poslali dobrmany a na mě čubičku-ratlíka,“ zkonstatoval Čech.

Následně se pak Čech vyjádřil k preferencím SPO. „Myslím, že preference naší strany stoupají. Svědčí o tom to, že to nikde neuvádějí. Opravdu se blížíme k těm pěti procentům. Není to pro nás tak špatné, udělali jsme pro to hodně a děj se vůle Páně,“ sdělil s tím, že v politice je možné všechno.
Poslední novinky