3.333 podpisů za Vysočinu a ještě 200 navrch.

10/08/2017 3.333 podpisů za Vysočinu a ještě 200 navrch.
Vysočina

Dnešní den na náměstí v Jihlavě byl opět nezapomenutelný !!! Podpisovat chodili lidi ze všech koutů republiky,tak jak migrují během prázdnin.Ráno jsme spočítali,že SPO-Zemanovci Vysočina odevzdali celkem 3.333 podpisů a během dnešního dne přidala dalších 100 podpisů Miluše Lodinová předsedkyně MO SPO Jihlava za jihlavské občany a Jiří Doležal předseda MO SPO Velké Meziříčí za  občany z Velkomeziříčska,přidal taktéž 100 podpisů.

Všem vám veliké díky a nasbírané vzkazy panu prezidentovi zcela jistě vyřídíme. S vámi ostatními se těšíme za týden ve středu 16.8. opět na náměstí v Jihlavě.
Přijďte za námi a nezapomeňte občanky...
Pokud i vy stojíte na straně Miloše Zemana,můžete jej prozatím podpořit podpisem na petici o znovukandidování a následně pak podpisem v den jeho kandidatury. V Jihlavském kraji je možno v : Sběrné místo Obchodní a nákupní centrum na Březinkách v pekárně ,,Dobrotky od Loďky,Jihlava, Otevřeno denně 6.30-18.30 hod.,Kontakt.osoba: Miluše Lodinová -tel.736537263 email.:miluselodinova@seznam.cz Proč Stranu Práv Občanů ZEMANOVCE??? Miloš Zeman potřebuje v Parlamentu spojence! Váš hlas SPO Zemanovcům je hlasem prezidentovi!!!
Poslední příspěvky z regionů