A je vymalováno

31/01/2018 A je vymalováno
Zlínský

Máme to za sebou.S dobrým koncem.Někde jsem zaslechl,že volební účast 66,6 procent  je satanským číslem a nepřinese to tedy nic dobrého.Nevím,jestli to nebyl další- tedˇjiž povolební útok na zcela demokraticky zvoleného prezidenta.Působím již dlouhá léta ve vedení školy,která je na adrese se satanský číslem  č.p.666,je velká a nikdy se tady nic satanského a zlého snad nestalo.

Rovněž mě potěšilo,že mnoho erudovaných a vzdělaných lidí,se kterými jsem mluvil, kladně hodnotilo zvolení Zemana.Takže jsme to nebyli jen my staří a nevzdělaní,kteří zajistili Zemanovo vítězství.

Je zajímavé,kolik máme najednou v republice sociologů,politologů,filozofů,komentátorů pravd i nepravd.Vyrojila se jich celá řada.A kapitolou samou jsou tihle europoslanci,převážně zaměření proti Zemanovi.Divíte se jim?Za tučné statisíce svých platů žerou a mlaskají u evropského koryta a vykládají vám takové báchorky,až si řeknete,že když  se rozpadla RVHP,tak už by se mohl rozpadnout i tento evropský moloch.Tím se zároveň omlouvám europoslanci Janu Kellerovi,který vidí  z mého pohledu svět zcela reálně.

Do toho vyskakují zprávy,že saské město už nezvládá nápor příchozích utečenců a je zoufalé.A Syřan v Německu může dovézt další manželku.Pomalu a plíživě začíná konec staré dobré Evropy.

V kontextu toho všeho je dobře,že jsme si zvolili  navzdory všem Feničům,Halíkům a jim podobných tohoto prezidenta a že jsme nenaletěli marketingovému produktu bez politických zkušeností,který mnohdy odpovídal nevím,poradím se.Víme,u koho se radí….

Mgr.Roman Lebloch, SPO Zlínský kraj
Poslední příspěvky z regionů