Strana Práv Občanů nesouhlasí a ostře protestuje proti účasti místopředsedy vlády a předsedy KDU-ČSL Pavla Bělobrádka na Sudetoněmeckých dnech v Bavorsku

10/06/2017 Strana Práv Občanů nesouhlasí a ostře protestuje proti účasti místopředsedy vlády a předsedy KDU-ČSL Pavla Bělobrádka na Sudetoněmeckých dnech v Bavorsku

Strana Práv Občanů považuje účast vrcholného představitele vlády na sněmu Sudetoněmeckého sdružení za zneuctění 350.000 českých obětí v období druhé světové války a zneuctění památky obětí  nedávno vzpomínaného 75. výročí atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.

Strana Práv Občanů odmítá snahu pravicových politiků měnit historii druhé světové války a tvrdě se ohrazuje proti všem podobným projevům jako je právě návštěva vysokého českého ústavního činitele na Sudetoněmeckých dnech.

Strana Práv Občanů vyzývá premiéra Bohuslava Sobotky, aby  se k tomuto ostudnému činu vicepremiéra Pavla Bělobrádka veřejně postavil a vyvodil z něho důsledky.

Závěrem vyzýváme občany ČR - voliče, aby na tuto zrádcovskou politiku KDU-ČSL s podporou premiéra a předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky v nadcházejících parlamentních volbách patřičně reagovali a odmítli ji.

Strana Práv Občanů
Poslední tiskové zprávy